Dane kontaktowe:

BEST-BRUK
ul. Kleczewska 65a, 62-510 Konin
NIP: 665-163-39-33
REGON: 311550748
TEL. kom.  505 540 697
TEL. kom.  519 63 73 60
TEL/FAX 63 244-97-45
E-MAIL: kontakt(at)best-bruk.pl

Biuro czynne:
Pon.- Pt.  od 8.00 do 18.00
Sobota    od 9.00 do 14.00

 

Film promocyjny Best-Bruk

Nasz Ogród Wystawowy
Zobacz film promocyjny

Zdjęcia Ogrodu Wystawowego


Obejrzyj nową galerię zdjęć naszego
Ogrodu Wystawowego

Nasze szkolenia, certyfikaty


    MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWLANE BUDMA         2013                             W  styczniu 2013r. na zaproszenie Naszego partnera handlowego FIRMY DREWBET mieliśmy przyjemność  gościć na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA 2013 w POZNANIU. 
 
       Spotkanie dało nam możliwość zapoznania się z ofertą Firmy DREWBET na nowy sezon 2013r. Ofeta przygotowana przez DREWBET jest bardzo interesująca. Sądzimy, iż klienci będą mile zaskoczeni nowościami, które pojawią się w  ofercie sprzedaży już wiosną.
   
   
    Firma DREWBET zaprezentowała szeroką ofertę produktów - a mianowicie: systemy ogrodzeniowe DREWBET FENCE, czyli zestaw idealnie dopasowanych elementów wykonananych w technologii wibroprasowanego betonu, nowość - długooczekiwany system DREWBET WALL,tj  kolekcję betonowych płytek ściennych zaprojektowanych w  11 seriach kolorystycznych oraz system DREWBET AIRBRICK - czyli system budownictwa z pustaków elewacyjnych  oraz kompleksowy system do budowy  garaży o powierzchni od 25 do 35 m2.
Wszystkie te nowosci dostepne będą u nas już na wiosnę.
   
 
A oto kilka zdjęć ze stoiska Firmy DREWBET

SZKOLENIE  DLA  DYSTRYBUTORÓW  FIRMY   LIBET    2012  

           W listopadzie 2012r. nasza Firma uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez naszego Partnera Handlowego- Firmę LIBET. Szkolenie odbyło się w Łodzi, gdzie mieści się jedna z Fabryk Firmy Libet. Szkolenie dało nam możliwość zobaczenia "na żywo " linii  produkcyjnej  " WET CAST", technologii produkcji  Trawertynu - nowości 2012r oraz produktów z grupy Antico.

     Największą przyjemnością, był dla nas spacer po  ogrodzie pokazowym Firmy Libet. Mieliśmy możliwość poznać jedną z projektantek ogrodu - Panią Lenę Harasym,która przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat zamysłu powstania ogrodu.Cały ogród LIBET-u jest wspólnym dziełem kilku projektantów, którzy  stworzyli jednorodne tematycznie i stylistycznie strefy gdzie można zobaczyć zarówno kostki brukowe, jak i rzeźby, czy wielkoformatowe płyty betonu architektonicznego. Ujrzeliśmy tutaj beton w zupełnie nowej, ciekawej i oryginalnej odsłonie.
 

A oto kilka zdjęć wykonanych przez nas podczas tego niezapomnianego spaceru. Jesienny krajobraz, trochę szary i smutny nie w pełni  oddał urok  tego miejsca. Z pewnością powrócimy tam  latem.


  SZKOLENIE  DLA DYSTRYBUTORÓW  FIRMY  STYL-BET              2011, 2012

 

       Firma STYL-BET co roku organizuje szkolenie dla Dystrybutorów z zakresu " Produkcja i zastosowanie elementów małej architektury z oferty Firmy STYL-BET" . Tradycją jest spacer i prezentacja asortymentu na ekspozycjii zewnętrznej.Udział w tych  szkoleniach daje nam możliwość wymiany doświadczeń na temat sprzedaży produktów , a przede wszystkim jest okazją do zapoznania się z nowościami w ofercie.

A oto kilka zdjęć z ekspozycjii producenta:

powrót do strony głownej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij