Dane kontaktowe:

BEST-BRUK
ul. Kleczewska 65a, 62-510 Konin
NIP: 665-163-39-33
REGON: 311550748
TEL. kom.  505 540 697
TEL. kom.  519 63 73 60
TEL/FAX 63 244-97-45
E-MAIL: kontakt(at)best-bruk.pl

Biuro czynne:
Pon.- Pt.  od 8.00 do 18.00
Sobota    od 9.00 do 14.00

 

Film promocyjny Best-Bruk

Nasz Ogród Wystawowy
Zobacz film promocyjny

Zdjęcia Ogrodu Wystawowego


Obejrzyj nową galerię zdjęć naszego
Ogrodu Wystawowego

Od zapytania do wykonania


USŁUGI BRUKARSKIE najwyższej jakości to nasz cel


       Nasza firma  BEST-BRUK jest jedną z niewielu w regionie konińskim zajmującą się kompleksowo kształtowaniem przestrzeni wokół domu z nastawieniem na klienta indywidualnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta stara się od samego początku wczuć w jego potrzeby i sprostać najwyższym wymaganiom.

     Kiedy decydujesz się na zmiany w otoczeniu swojego domu i trafisz do naszej firmy łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, bo u nas zobaczysz różnorodność kostki brukowej i pełną gamę galanterii betonowej. Na placu znajdują się ekspozytory wystawowe a przed biurem poukładano swobodnie kostki brukowe i galanterię betonową. ażeby   dać klientowi możliwość dowolnego komponowania różnych zestawień, przykładania i przestawiania kostki i dobierania kolorystyki. Zawsze  na miejcu jest profesjonana i miła obsługa.

  
   

 
Obmiar i wizja w terenie

Po wizycie klienta w naszej firmie i zapoznaniu go z naszą ofertą umawiamy się  na obmiar i wizję w terenie. Czynności tych dokonuje właściciel firmy. Mają one na celu  zebranie jak największej ilości informacji na temat oczekiwań klienta. Biorąc pod uwagę ukształtowanie terenu, rodzaj gleby oraz przeznaczenie inwestycji doradzamy klientowi optymalne rozwiązanie. W trakcie  takiej wizji sporządzony zostaje szkic poglądowy i pomiar powierzchni oraz ustalony rodzaj materiałów do zabudowy. Na podstawie tych danych powstaje szczegółowy plan realizacji.

 Kalkulacja i wycena 

Mając w posiadaniu niezbędne dane i zakres robót do wykonania przystępujemy do kalkulacji kosztów i wyceny inwestycji. Zawsze staramy się znaleźć równowagę i kształtujemy cenę tak aby trwałość wykonania i jakość usługi były zachowane bez narażania klienta na niepotrzebne koszty. Na cenę ostateczną wpływ mają takie czynniki jak:

  • ·        rodzaj i grubość zastosowanej kostki brukowej
  • ·        głębokośc korytowania
  • ·        grubość podbudowy i dodatkowe jej wzmocnienie
  • ·        rodzaj zastosowanych obrzeży
  • ·        wykonanie schodów i tarasów
  • ·        inne prace jak np. wykonanie odwodnień liniowych itp. 

Podbudowa

Szczególną uwagę przywiązujemy do wykonania podbudowy – każda kostka,jest tak długo ładna i równa jak dobra jest jej podbudowa. Nie warto marnować zainwestowanych pieniędzy i cieszyć się nową powierzchnią tylko do pierwszej zimy. Zawsze zwracamy uwagę na rodzaj gruntu i podłoża a grubość i ilość poszczególnych warstw dostosowujemy do obciążeń i przeznaczenia nawierzchni. Poczawszy od dolnej warstwy każdorazowo zagęszczamy mechanicznie warstwę po warstwie aż do uzyskania wymaganej nośności.


 Spisanie umowy

Każdorazowo spisujemy umowę, w której wskazujemy szczegółowo uzgodnione zakresy do wykonania, rodzaj materiałów do zastosowania i terminy realizacji. Na budowę dostarczamy zawsze materiały z pierwszego gatunku produkcji. Materiały mają certyfikaty jakości oraz atesty zgodne z Polską Normą na dany asortyment.

 Realizacja

 Proces realizacji przebiega w oparciu o wcześniej dokonane uzgodnienia i z udziałem wykwalifikowanych ekip. Budową kieruje majster, który ściśle współpracuje z inwestorem i nadzoruje całość zadania. Jakiekolwiek zmiany lub odstępstwa są na biżąco konsultowane z inwestorem. Po zakończonej budowie dokładnie porządkujemy teren i przekazujemy go inwestorowi.

 Gwarancja
 Na wykonaną przez nas usługę udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży i skorzystania z naszych usług.

 W przypadku zrezygnowania z kompleksowych usług naszej firmy zapraszamy do zakupu samej kostki, którą oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Główny rejon naszej sprzedaży to następujące miejscowości:

Konin, Posada, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Gosławice, Mikorzyn, Ślesin, Licheń, Skulsk, Budzisław Kościelny, Sompolno, Piotrków Kujawski, Radziejów, Izbica Kujawska, Mogilno, Strzelno, Solec Kujawski, Inowrocław, Gniezno, Września, Swarzędz, Słupca, Zagórów, Powidz, Strzałkowo, Pyzdry, Ostrowite, Witkowo, Włocławek, miasto Koło, Kościelec, Dąbie, Kutno, Wierzbinek, Tuliszków, Turek, Dobra, Wyszyna, Uniejów, Sieradz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Środa Wielkopolska, Stare Miasto, Rychwał, Rzgów, Sławsk, Grodziec, Ceków, Ostrów Wielkopolski, Zbiersk, Kalisz, Pleszew, Łodź, Zgierz, Poddębice, Łęczyca, Trzemeszno, Kórnik.

 

 

powrót do strony głownej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij